XIV zwyczajna sesja Rady Miejskiej

23-12-2011

28 grudnia 2011 r. o godz.11.00  w sali pałacyku "Sokół" w Skawinie, ul. Mickiewicza 7, odbędzie się XIV zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Skawinie.

Porządek obrad XIV zwyczajnej sesji
Rady Miejskiej w Skawinie  w dniu 28 grudnia 2011 roku.

1. Otwarcie sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad i protokołu z XIII zwyczajnej i VI nadzwyczajnej sesji.
  3. Sprawozdanie z realizacji uchwał podjętych w na ostatniej sesji.
  4. Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Skawina na 2011 rok – jedno czytanie.
  5. Uchwała w sprawie zmiany uchwały Nr III/33/11 Rady Miejskiej w Skawinie w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej – jedno czytanie.
  6. Uchwała Budżetowa Miasta i Gminy Skawina na 2012 rok – drugie czytanie.
  7. Uchwała w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej – drugie czytanie.
  8. Uchwała w sprawie wydatków budżetowych, których niezrealizowane, planowane kwoty nie wygasają z upływem roku 2011 - jedno czytanie.
  9. Uchwała w sprawie zmiany uchwały Nr VI/65/11 z dnia 27 kwietnia 2011 roku w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Krakowskiego – jedno czytanie.
  10. Uchwała w sprawie współfinansowania Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie prowadzonego przez Miasto Kraków – jedno czytanie.
  11. Uchwała w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2012 rok - jedno czytanie.
  12. Uchwała w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2012 rok – jedno czytanie.
  13. Uchwała w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Generała Stanisława Hallera w Polance Hallera w filię Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie – jedno czytanie.
  14. Uchwała w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej w Pozowicach w filię Szkoły Podstawowej im. Walerego Goetla w Zelczynie – jedno czytanie.
  15. Uchwała w sprawie przystąpienia Gminy Skawina do realizacji projektu systemowego pn.”Indywidualizacja procesu nauczania w Gminie Skawina” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - jedno czytanie.
  16. Uchwała w sprawie wyznaczenia podmiotu właściwego do realizacji zadania administracji publicznej w zakresie wspierania rodziny – jedno czytanie.
  17. Uchwała w sprawie powołania Rady Muzeum Regionalnego w Skawinie – jedno czytanie.
  18. Uchwała w sprawie nadania Honorowego Obywatelstwa Miasta i Gminy Skawina ś.p. Jerzemu Polańskiemu – jedno czytanie.
  19. Uchwała w sprawie nadania Honorowego Obywatelstwa Miasta i Gminy Skawina ś.p. Feliksowi Pukło – jedno czytanie.
  20. Uchwała w sprawie nadania Honorowego Obywatelstwa Miasta i Gminy Skawina ś.p. Ryszardowi Szuster -Ludwikowskiemu – jedno czytanie.
  21. Uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdań z działalności Komisji Rady Miejskiej w Skawinie za rok 2011 - jedno czytanie.
  22. Uchwała w sprawie przyjęcia i akceptacji planów pracy Komisji Rady Miejskiej w Skawinie na 2012 rok – jedno czytanie.
  23. Uchwała w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Miejskiej w Skawinie na 2012 rok – jedno czytanie.
  24. Uchwała w sprawie zmiany Statutu Gminy Skawina oraz Regulaminu Rady Miejskiej i Regulaminu Komisji Rewizyjnej – pierwsze czytanie.
  25. Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skawina o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
  26. Wolne wnioski i zapytania.
  27. Zamknięcie sesji.